Menu Content/Inhalt
Strona główna arrow Woda krzemowa
Woda krzemowa Drukuj Email

Frombork 19.06.2018

 

 

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
ul. Emilii Plater 1
10-562, Olsztyn

  

Posiadamy działki budowalne pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, usługowe i handlowe – wszystko to ujęte jest w planie zagospodarowania przestrzennego miasta Frombork. Działki są uzbrojone, znajdują się w pięknym miejscu, w otoczeniu zieleni, z dala od hałasu ulic, gdzie panuje cisza i spokój, którą wszyscy tak sobie cenimy a w szczególności ludzie starsi. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom starszych często schorowanych, samotnych ludzi, chcielibyśmy zainteresować Pana Marszałka oraz odpowiednie Ministerstwo oraz osoby rządzące w naszym kraju proponując  przekazanie działki budowlanej  o powierzchni 6ha, na wybudowaniu na niej Domu Seniora.
Jednocześnie informujemy, że w takim domu część pomieszczeń można przeznaczyć na wstawienie wanien z hydromasażem lub samych wanien do kąpieli w wodzie krzemowej

Prosimy o przeanalizowanie naszej propozycji i skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu  501-601-550

 

Do wiadomości: 

- Burmistrz Miasta i Gminy Frombork

 

 

 

 

````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````` 

 

 

Już wkrótce będziemy wykonywać hydromasaże i kąpiele odmładzające w wodzie krzemowej w cenie 100 zł za jeden hydromasaż.

Gdybyście Państwo chcieli zrobić go sami w domu musielibyście ponieść koszt w wysokości około 2000 zł za 1 hydromasaż (1 l wody krzemowej to koszt około 9zł x 220l wanna). Jednocześnie informujemy, że będziemy promować bezpłatnie wodę krzemową przeznaczoną do picia.

 Wodę  będzie można pobierać ze źródełka.

Dlatego zapraszamy na hydromasaże i kąpiele w wodzie krzemowej do nas we Fromborku ul Kopernika 10.

 

Telefon 531-51-52-52

 

 

``````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````` 

 

Sprzedam działkę budowalną o powierzchni 1,9 ha. Możliwość wybudowania willi z basenem i możliwością kąpieli antyrakowej w wodzie krzemowej. Działka z trzech stron otoczona jest lasem sosnowym. Przez działkę płynie źródełko, które daje możliwość wybudowania 3 stawów kaskadowych. Działka jest bardzo intymna, położona z dala od wścibskich sąsiadów. tel 501-601-550

 

 

 

Sprzedaż wody krzemowej antyrakowej zapobiegającej  raka piersi i alzheimera.
5 l w cenie 25 zł.
ul. Kopernika 10
Tel 785- 10 -10 -10 

 

 

Wynajmę budynek hotelowy wraz z garażami we Fromborku, posiadający 11 mieszkań 1,2,3 pokojowych, pomieszczenia wraz z urządzeniami do odmładzających kąpieli i hydromasaży dla osób starszych w wannach w wodzie krzemowej. Istnieje, również możliwość zrobienia rozlewni wody krzemowej.  Kąpiele w/w są jedyne w Europie. 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

Kopernik pił wodę krzemową!!

 

Czy Kopernik nieświadomie pil wodę krzemową  ze studni położonej 50 m od miejsca zamieszkania, katedry i wieży to dlatego nie miał alzheimera i mógł ogłosić „O obrotach sfer niebieskich” i dlatego warto zamieszkać we Fromborku pijąc wodę krzemową.

 


Zgłoszenie innowacji na badanie krwi na  zawartość krzemu w organizmie.

 

Otóż Pan doktor Rybczyński w swoich publikacjach opowiada, że przetestował spożywanie wody krzemowej w walce z nowotworem i w krótkim czasie stan jego zdrowia się polepszył.

Warto zaznaczyć, że umieralność osób zamieszkujących Izrael, Indie i Stany Zjednoczone Ameryki (Mormoni) jest znacznie mniejsza niż umieralność osób zamieszkujących Polskę czy Niemcy. Statystycznie Żydów, Mormonów i Hindusów na nowotwory umierało w 2011 r. 0, 4 osoby na dzień, a Polaków czy Niemców około 382 osób dziennie.

Jak to się dzieje? Otóż Żydzi, Mormoni i Hindusi używają wody do spożycia ze studni głębinowych wykopanych na piaskach krzemowych.

Woda krzemowa charakteryzuje się zdolnością samooczyszczania. Dzięki temu woda staje się krystalicznie czysta i przyjemniejsza w smaku. Dodatkowym pozytywem jest to, że działa zabójczo na mikroorganizmy, a ponadto ogranicza rozwój bakterii.

Pan profesor Seldak już w XIX wieku stwierdził, że u chorych na nowotwory jest bardzo niski poziom krzemu w organizmie. U kobiet, u których istnieje ryzyko zachorowania na nowotwór piersi, mammografia nie daje pełnego obrazu czy nowotwór jest czy nie.  Chemioterapia czy naświetlania osłabiają organizm. Najczęstszym skutkiem ubocznym jest wtedy wypadanie włosów i ogromne osłabienie płytek paznokci. A picie wody krzemowej wspomaga odporność, poprawia stan skóry, włosów, paznokci. Wpływa na regenerację tkanek, na stan chrząstek i stawów, odgrywa rolę w procesie mineralizacji kości, pomaga przeciwdziałać osteoporozie, wzmacnia nasze naczynia krwionośne.

Amazonki mając teraz wiedzę o zbawiennym wpływie  krzemu na organizm zastanawiają  się czy gdyby lekarze przed zachorowaniem na nowotwór skierowali je na badania krwi na zawartość krzemu mogłyby uniknąć tej strasznej choroby.

Idąc do lekarza pierwszego kontaktu z wynikami z badania krwi na zawartość krzemu w organizmie, przeprowadzonymi na własny koszt, jeśli okaże się ,że poziom krzemu jest zbyt niski, to lekarze powinni pacjentom wypisywać leki na zwiększenie zawartości krzemu, suplementy diety lub picie wody krzemowej.

Dzienna dawka wody krzemowej to koszt tylko 0,20 groszy, a może zapobiec wielu poważnym chorobom nowotworowym i chorobie Alzhaimera.

Dlatego chciałbym zgłosić innowację dotyczącą, aby badanie krwi na zawartość krzemu w organizmie, znalazły się w wykazie świadczeń zdrowotnych gwarantowanych przez Ministerstwo Zdrowia. Gdyby tak się stało to lekarze pierwszego kontaktu mieliby możliwość  zlecania bezpłatnych badań krwi na zawartość krzemu w organizmie, co pozwoliłoby kobietom i mężczyznom w razie gwałtownego spadku poziomu krzemu, uniknąć zachorowania na wszelkiego rodzaju nowotwory oraz Alzhaimera.

Moim marzeniem jest uchronienie większości ludzi przed zachorowaniem na ta straszną chorobę którą jest nowotwór. 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------Sprzedam

12 działek budowlanych uzbrojonych z wodą krzemową za 300 000 zł.

13 działek za 325 000 zł.

25 działek za 500 000 zł.

Działki od 1700 do 2800 m2.

Cena 9,67+vat

www.ciach.net.pl

tel. 501-601-550 


Zapraszamy.